Exotrade - Drewno egzotyczne - Choose your langauge: Exotrade - Drewno egzotyczne - Choose your langauge: Exotrade - Drewno egzotyczne - Choose your langauge:
Exotrade
Exotrade Nasza firma Exotrade
NASZA FIRMA

Firma Exo Trade sp. z o.o., powstała w roku 2008, na bazie doświadczeń i wieloletniej tradycji, działającej od 2002 roku firmy Egzopark sp.j. Firma specjalizuje się w imporcie drewna egzotycznego z całego świata, głównie z krajów Azji, Ameryki Południowej i Północnej oraz Afryki.

GOSPODARKA LEŚNA

Drewno sprowadzane przez naszą firmę posiada wszystkie wymagane certyfikaty i spełnia najwyższe normy jakościowe. Jako firma dokładamy wszelkich starań do odpowiedzialnej gospodarki leśnej.

PRODUKTY EXOLINE

Jesteśmy właścicielem marki Exoline - linii produktów podłóg drewnianych. Na terenie całego kraju posiadamy sieć dystrybutorów oferujących nasze produkty.

CELE

Nasz główny cel działania skierowany jest na pozyskiwanie najwyższej klasy materiałów oraz wprowadzanie nowych trendów w zakresie wykorzystania i przeznaczenia drewna egzotycznego. Efektem tych działań, jest imponująca w swoich rozmiarach gama gatunków egzotycznych, dzięki czemu dystrybutorzy naszych produktów, wyraźnie wyróżniają się na rynku podłóg i materiałów z drzew egzotycznych.

Exotrade - Galeria zdjęć Galeria zdjęć
Exotrade - Drewno egzotyczne
Exotrade Exotrade

Wszystkie firmy i osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą zachęcamy do kontaktu z nami. Udzielimy pełnych informacji dotyczących naszej oferty.

Exotrade - więcej
Exotrade Exotrade - Newsletter

Zobacz aktualne informacje o nowych produktach i gatunkach drewna w naszej ofercie.


Exotrade - więcej
Exotrade Exotrade - Newsletter
Exo Trade Sp. z o.o.
Rusiec
ul. Główna 4
05-830 Nadarzyn
Tel.: 22 651 03 34
Fax: 22 651 03 34 wew. 116
E-mail: biuro@exotrade.pl