Exotrade - Drewno egzotyczne - Choose your langauge: Exotrade - Drewno egzotyczne - Choose your langauge:
Exotrade
Exotrade Exotrade Exotrade Exoline

Exotrade TEAK W NOWEJ ODSŁONIE

Ze względu na rosnące ceny surowca w Azji i trudności z jego pozyskaniem, a także dbałość o przyszłość naturalnych zasobów leśnych, zdecydowaliśmy wprowadzić do naszej oferty teak pochodzący z plantacji z Brazylii. We współpracy z naszym kontrahentem z Włoch oraz grupą architektów z nim związaną, przedstawiamy Państwu ofertę podłóg teakowych i tarasów teakowych w zupełnie nowej, niepowtarzalnej i zindywidualizowanej formie.

Teak, z którego została stworzona ta kolekcja posiada w 100% certyfikat FSC, pochodzi z jednej z największych na świecie i najstarszych plantacji w Brazylii. Dzięki temu nie tylko chronimy lasy tropikalne ale również zapewniamy dostęp do drewna, które powszechnie uznawane jest za idealne rozwiązanie jako materiał wykończeniowy wewnątrz jak i na zewnątrz pomieszczeń.

TARASY TEAKOWE W NOWEJ ODSŁONIE
Produkt opracowany przez włoskich designerów, to nowoczesne i idealne rozwiązanie na każdego rodzaju taras zewnętrzny. Nie wymaga konstrukcji legarowej, jedynie co należy zrobić to zaolejować każdy moduł i rozłożyć na utwardzonej powierzchni.

Zobacz

PODŁOGI TEAKOWE W NOWEJ ODSŁONIE
Kolekcja podłóg litych (w całości wykonanych z drewna teakowego) dzieli się na dwie grupy, podłogi koloryzowane i podłogi 3D. Podłogi koloryzowane - naturalna barwa teak została zachowana w kolekcji w formie podłogi lakierowanej UV lub olejowanej.

Zobacz


Exotrade - Galeria zdjęć Galeria zdjęć
Exotrade - Drewno egzotyczne
Harapan
Exotrade Exotrade

Wszystkie firmy i osoby zainteresowane współpracą z naszą firmą zachęcamy do kontaktu z nami. Udzielimy pełnych informacji dotyczących naszej oferty.

Exotrade - więcej
Exotrade Exotrade - Newsletter

Zobacz aktualne informacje o nowych produktach i gatunkach drewna w naszej ofercie.


Exotrade - więcej
Exotrade Exotrade - Newsletter
Exo Trade Sp. z o.o.
Rusiec
ul. Główna 4
05-830 Nadarzyn
Tel.: 22 651 03 34
Fax: 22 651 03 34 wew. 116
E-mail: biuro@exotrade.pl